Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ankieta dla rodziców BEZPIECZEŃSTWO W PRZEDSZKOLU

 

Ankieta  dla  rodziców

Ewaluacja wewnętrzna , rok szkolny 2011/2012

Przedszkole Publiczne

Opracowanie: Monika Ponikiewska

 

Niniejsza ankieta została przygotowana w celu poznania Pana/ Pani  opinii na temat Stopień znajomości i przestrzegania norm społecznych oraz zasad bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu. Prosimy o udzielenie wyczerpujących odpowiedzi, które pomogą nam dostosować jakość zajęć edukacyjnych w przedszkolu do potrzeb Pana/Pani dziecka.

1.     Czy przedszkole informuje Pana/Panią o zasadach bezpieczeństwa oraz przestrzegania innych norm społecznych w placówce ?

Proszę określić w jakie sposób oraz rodzaje przekazywanych treści.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

2.     Jaka jest Pana/Pani znajomość zasad dotyczących bezpieczeństwa oraz stosowania norm moralnych wśród pracowników przedszkola, dzieci i rodziców ?

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………...............................................................................................................................

3.     Czy Pana/Pani dziecko czuje się bezpieczne w przedszkolu?

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Dziękuję.

 

Styczeń 2015
25
Niedziela

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.