Indywidualny program edukacyjno - terapeutyczny EWALUACJA - IPET

Zakres dostosowania (np. warunki zewnętrzne, organizacja pracy, egzekwowanie wiedzy, ocenianie)

Rodzaj i zakres zintegrowanych działań nauczycieli i specjalistów (kto, podczas jakich zajęć, jakie działania realizuje )

Formy i metody pracy z uczniem (np. rodzaj zajęć, czas trwania, wymiar godzin, sposób egzekwowania wiedzy i oceniania)

Rodzaj i zakres współpracy nauczycieli i specjalistów z rodzicami (jakie działania podejmują rodzice)

Działania wspierające rodziców ucznia (rodzaj działań, kto realizuje)

Rodzaj i zakres współdziałania z poradniami psychologiczno- pedagogicznymi/ ośrodkami doskonalenia nauczycieli/szkołami specjalnymi (jaki specjalista, w jakim zakresie, w odniesieniu do kogo, jakie działania; np. szkolenie rady pedagogicznej, specjalistyczna diagnoza ucznia)

Rodzaj i zakres współdziałania z innymi instytucjami (która instytucja, jaki specjalista, jakie działania: np.  pracownik socjalny- pomoc materialna dla rodziny)