Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kwestionariusz wywiadu z nauczycielem

Kwestionariusz wywiadu z nauczycielem

 

__________________________________________________________________________

 

  1. Czy w roku szkolnym 2009/2010 prowadziła Pani obserwację dzieci w przedszkolu oraz diagnozę dojrzałości dziecka do podjęcia nauki w szkole?

 

A.    Tak

B.     Nie.

 

2.      Jak często Pani prowadzi obserwację i diagnozę dzieci?

 …………………………………………………………………………………………….

 

3.      Czy w trakcie prowadzenia w/w działań napotyka Pani na okoliczności utrudniające ich prowadzenie?

 

A.    Tak   ………………………………………………………………………………….

          …………………………………………………………………………………

B.     Nie.

 

4.      W jaki sposób dokonuje Pani analizy wyników diagnozy?

………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………….

 

5.      Kto w placówce obserwuje i  prowadzi diagnozę dzieci  oraz dokonuje analizy uzyskanych wyników?

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  

6.      Czy Pani zdaniem potrzebna jest analiza wyników diagnozy?

 

A.    Tak.

Dlaczego? ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

B.     Nie.

 

7.      Czy współpracuje Pani z rodzicami w zakresie prowadzonej diagnozy?

 

A.    Tak.

Na czym polega ta współpraca? ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

B.     Nie.

 

8.      Czy uzyskane po procesie analizy wyniki powodują wprowadzanie zmian i modyfikacji w realizacji wybranych  treści nauczania?

 

A.    Tak.

Proszę określić zmiany. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

B.     Nie

 

9.      Czy w wyniku prowadzonej analizy wyników diagnozy przedszkolnej wciągu roku szkolnego 2009/2010 potrafi Pani określić , czy dzieci  podniosły poziom swoich umiejętności ?

 

A.    Tak.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

B.     Nie

 

 

 

Luty 2015
1
Niedziela

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.